Imprezy i urodziny dla dzieci - Organizacja imprez, Poznań, Wielkopolska

auta akumulatorowe/elektryczne dla dzieci - wynajem

Bardzo ciekawa forma rozrywki na urodzinach to wynajem aut elektrycznych dla dzieci. Zdaje się być to nowością i bardzo fajną niespodzianką dla maluchów. Które z dzieci nie będzie chciało pojeździć nowoczesnym BMW x6 lub zabytkowym eleganckim Rolls Royce. Auta nadają się dla dzieci w wieku 3-6 lat, są jak prawdziwe, w pełni bezpieczne, mają funkcję jazdy wolnej i szybkiej, bieg do przodu i do tyłu, a także możliwość sterowania pilotem przez dorosłą osobę. Mają także opcję podłączenia MP3 z ulubioną muzyką dziecka. Wynajem aut dla dzieci to nowa usługa do zamówienia w agencji eventowej Arteventy z Poznania.

wynajem aut akumulatorowych poznań.jpgrolls royce i bmy wynajem aut na urodziny dla dzieci.jpgbmw autko akumulatorowe poznań.jpg

 

Jak wiadomo na urodziny rodzice szukają także innych atrakcji m.in jest tym malowanie twarzy w Poznaniu, które tutaj w tym linku można zamówić. Do malowania twarzy należy używać specjalistyczne farbki przystosowane do malowanie na twarzy dzieci. Farbki firmy Snazarro wyśmienicie się do tego nadają. 

malowanie twarzy (2).JPG

Niektórzy rodzice sami nie są wstanie opanować dużej grupy dzieci więcej przydaje się wtedy także animator na urodziny, którego tutaj także można zamówić.